Dil Seçiniz
Hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunan büromuz, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku ve Türk – Alman Hukuku alanlarında hizmet vermektedir.
  • AdresŞenlikköy Mahallesi Çiğdem Sokak Çetinalp Apartmanı No: 1 D:6 P.K.34153 Florya - Bakırköy / İSTANBUL
  • Telefon0 (212) 570 51 70
  • E-Postainfo@celikpartners.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

2009 yılından bu yana dürüst, disiplinli, müvekkil odaklı ve şeffaf bir biçimde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu süreçte çok büyük başarılara imza atmış olmakla birlikte İdare hukuku, Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, Gayrimenkul Hukuku gibi alanlarda daha önce Türkiye’de hiç açılmamış olan davaları kazanıp, kesinleşen kararlar ile birlikte “Çelik & Çelik Partners Law Firm (Çelik & Çelik Hukuk ve Danışmanlık Bürosu)” olarak bu yeni davaları kazanan ilk Hukuk bürosu olarak büyük ses getirerek hukukun birçok farklı alanında uzmanlaştık. Bu büyük başarılara siz değerli müvekkillerimizle birlikte imza attık.

İdare Hukuku, Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Borçlar Hukuku, Ceza Hukuku, Fikri Sınai Haklar Hukuku, Aile Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra İflas Hukuku, Sigorta Hukuku, Tazminat Hukuku alanlarında uzmanlaşarak bu alanlarda kazandığımız davalarla büyük başarılar elde ederek bu alanlarda uzmanlaştık.

Uluslararası ve yerel şirketleri, finansal kuruluşları ve gerçek kişileri, Türkiye’deki hukuki ihtiyaçları konusunda uluslararası standartlarda temsil eden  
“Çelik & Çelik Partners Law Firm” insan haklarına saygı ve hukuk devleti ilkelerine dayalı ısrarlı bir hukuki mücadeleyi ilke edinmiştir. Büromuz gerçek ve tüzel kişilerin hukuki savunmaya ihtiyaç duyduğu her alanda hizmet vermektedir. Meslek içi eğitime büyük önem veren “Çelik & Çelik Partners Law Firm” hizmet verdiği alanlarda geniş deneyime sahip yetkin bir hukukçu kadrosu bulunmaktadır. Ayrıca hizmet verdiği konularda uzman akademisyenlerle işbirliği yaparak müvekkillerinin ihtiyaç duyduğu çözümleri, geniş bir hukuki bilgi birikimine dayalı olarak geliştirmektedir.

“Çelik & Çelik Partners Law Firm” ulusal ve uluslararası platformda, müvekkillerinin haklarını koruma ve her türlü hukuki çalışmayı gerçekleştirme kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda büyük ve isim yapmış firmalara danışmanlık hizmeti vererek, firmaların ticari faaliyetlerini sağlam hukuki zemin üzerinde gerçekleştirmelerini, firmaların hukuksal problemlerini ortadan kaldırarak sektörel faaliyetlerine devam etmelerini sağlamaktayız.Sonuç olarak siz değerli müvekkillerimize her alanda hukuki danışmanlık hizmeti vererek, maruz kaldığınız hukuki sorunları uzman avukatlarımızca yapılan bir ön inceleme neticesinde, hukuka uygun olarak gerekli işlemlerin  yapılması suretiyle ve sağlıklı bir süreç içerisinde çözüme ulaştırmaktayız. Müvekkillerimizin karşılaşacakları hukuki soru ve sorunları, anlık veya uzun vadede somut olaya göre belirlediğimiz çözüm yolları ile alanında uzman ve deneyimli avukatlarla birlikte yürütmekteyiz. Büromuz hukuki sorun ve ihtilafların çözümünde, açılmış ve açılacak her türlü takibi ve temsili ile hukuki yardımda bulunmakta, böylelikle müvekkillerini en iyi şekilde temsil etmektedir.

Büromuz müvekkillerine tam kapsamlı, açık ve anlaşılır bir dilde, profesyonel ve yüksek kalitede hukuk hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Müvekkillerimize Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık hizmetlerini sunarken sadece mevcut ihtilafları çözmeyi değil, ileride gerçekleşmesi mümkün ihtilafların da oluşmasını engellemeyi ve bunlara karşı hukuki tedbirler almayı temel çalışma prensibi olarak öngörmekteyiz.

E-Posta Bültenimize Kaydolun
Düzenli olarak projelerimiz hakkında bilgilendirici bültenler gönderiyoruz.