Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
İnstagram
Hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunan büromuz, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku ve Türk – Alman Hukuku alanlarında hizmet vermektedir.
  • AdresŞenlikköy, Çiğdem Sk. No:1, 34153 Florya - Bakırköy/İstanbul
  • Telefon0 (212) 570 51 70 - 0553 948 22 62
  • E-Postainfo@celikpartners.com

Çağrı çelik

Çağrı Çelik

Çağrı Çelik

  • Kurucu Avukat

1985 yılında İstanbul'da doğdu. Tüm eğitim hayatını İstanbul'da tamamladı. Girmiş olduğu İstanbul Ticaret Üniversite Hukuk Fakültesi bölümünü başarı bursu, BİRİNCİLİK ve ÜSTÜN ONUR belgesiyle tamamladı. Sonrasında İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesinin Uluslararası Ticaret Hukuku ve Avrupa Birliği Hukuku alanında master yaptı. 2008 yılında avukatlık stajına başlayıp 2009 yılından beri aktif olarak avukatlık yapmakta olup 2010 yılında Çelik & Çelik Partners Law Firm hukuk bürosunu kurdu. Bu tarihten itibaren kurucu ortağı olduğu Çelik & Çelik Partners Law Firm, bir çok farklı hukuksal alanda emsal niteliğinde kararlar alarak hukuk alanında ödüllere layık görüldü.

Türkiye’nin ilk dijital dergisi olan Evos Angels’ın 2022 yılında onuncusunu düzenlediği “Dijital Dünya’nın Enleri” ödül töreninde 1.500.000 kişi oy kullanarak hukuk alanında Meslek Onur Ödülü’ne layık görüldü. Yine aynı yıl içerisinde bir meslek onur ödülü de Global Quality Summit tarafından Mesleğin Enleri ödül töreninde 2022 yılında hukuk alanında Meslek Onur Ödülü’ne layık görüldü.

Avukat Çağrı ÇELİK meslek hayatının başarıları dışında bir çok sosyal sorumluluk projesinde yer almış olup, yaşadığı çevredeki bir çok insanın hayatına dokunmaya çalışmaktadır.

Tüm Ekibimiz

E-Posta Bültenimize Kaydolun
Düzenli olarak projelerimiz hakkında bilgilendirici bültenler gönderiyoruz.