Telefon : 0212 570 51 70 E-posta : info@celikpartners.com

EKİBİMİZ

cagricelik@celikpartners.com

2008 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesinden Bölüm Birincisi olarak ve Üstün Onur Belgesi ile mezun olmuş ve 1 yıllık yasal stajını yaptıktan sonra 2009 yılında mesleki faaliyetlerine başlamıştır. Üniversite hayatından sonra yine İstanbul Ticaret Üniversitesinde Uluslararası Ticaret Hukuku ve Avrupa Birliği Hukuku alanında yüksek lisansını tamamlamıştır.Çelik & Çelik Partners Law Firm’in kurucu avukatlarından olup Ticaret Hukuku, Uluslararası Ticaret Hukuku, Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve özellikle Borçlar Hukukunun bir alt dalı olan Tazminat Hukuku alanlarında uzman olup bu alanlar başta olmak üzere hukukun bir çok dalına ilişkin olarak tanınmış ve sektörünün öncü firmalarına hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir.

İncele

sedefcelik@celikpartners.com

2009 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olup, 2010 yılında mesleki faaliyetlerine başlamıştır. 2016 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinde Sermaye Piyasası alanında yüksek lisansını tamamlayıp, Sermaye Piyasası Uzmanı ünvanını almıştır. İstanbul Üniversitesinde 2017 yılında tamamladığı eğitim sonrasında İş Hukuku ve Aktüerya Hukuku Bilirkişisi ünvanını kazanmıştır

Çelik & Çelik Partners Law Firm’in kurucu avukatlarından olup Aydın Üniversitesinde almış olduğu eğitim sonrasında Sağlık Hukuku konusunda uzmanlaşan ve aldığı eğitimler neticesinde eğitim koçu olan Sedef ÇELİK; bugün şahıs ve şirketlere Sağlık Hukuku, Ticaret Hukuku, Sermaye Piyasası Hukuku, Aktüerya(Tazminat) Hukuku, İş Hukuku konularında eğitim ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

İncele

serenayturkyilmaz@celikpartners.com

2018 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden burslu olarak mezun olmuştur. Çelik & Çelik Partners Law Firm bünyesinde avukat olarak görev yapmaya başlamış olan Serenay Türkyılmaz, ağırlıklı olarak İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması ve Bilişim Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Dava ve Uyuşmazlık Çözümü alanlarında müvekkillere hukuki danışmanlık hizmetleri verilmesi yönünde çalışmalarını sürdürmektedir.

İncele

baharecembalkan@celikpartners.com

İstanbul Kültür Üniversitesinden 2018 yılında mezun olmuştur. Yasal stajını tamamlamasının ardından avukat olarak Çelik & Çelik Partners Law Firm bünyesinde mesleki faaliyetlerine başlamıştır. Ağırlıklı olarak Sözleşmeler Hukuku, Aile Hukuku, Ticaret Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

İncele

beyzanurselli@celikpartners.com

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'den 2019 yılında mezun olmuştur. Yine aynı üniversitede, İnsan Hakları Hukuku alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. İstanbul Barosu'na kayıtlı olarak sürdürdüğü avukatlık stajı dolayısıyla Çelik&Çelik Partners Law Firm ekibinde yer almaktadır. Ağırlıklı olarak, Uluslararası Hukuk, Ceza Hukuku ve İdare Hukuku; ayrıca İcra ve İflas Hukuku ile Medeni Hukuk konularında hukuki destek sağlamaktadır.

İncele

melihissever@celikpartners.com

2016 yılında Gazi Üniversitesi İşletme Bölümü’den, 2020 yılı Haziran ayında Hukuk Fakültesi’nden 3 senede mezun olmuştur. Ardından İstanbul Barosu nezdinde yasal avukatlık stajını başlatmıştır. Öğrencilik sürecinde bir çok seminere katılarak yetkinliğini geliştiren Stj. Av. Melih İşsever yasal avukatlık stajına Çelik&Çelik Partners Law Firm bünyesinde devam etmektedir. İş hukuku, İflas hukuku, Ticaret Hukuku alanlarında uzmanlaşmayı hedeflemekte olup, bu alanlarda çalışmalarını sürdürmektedir.

İncele

Hukukun bir çok dalına ilişkin olarak tanınmış ve sektörünün öncü firmalarına hukuki danışmanlık hizmetleri veren Çelik & Çelik Partners Law Firm’de hukuk asistanı olarak görev yapmaktadır.

İncele